Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

Günübirlik Uludağ Transfer-Kayak Turu

Uludağ Turu
Uludağ Transfer

Hizmet Bilgisi

Hizmet Adı 7/24 Hizmet
Hizmet Türü Şehirler Arası Transfer

Hizmet Açıklaması

Kış turizminin kalbi Uludağ’a gitmenin en kolay yolu Mustafa Yılmaz Turizm ile gerçekleşiyor. Günübirlik kayak sporu yapmak isterseniz sizi İstanbul’da istediğiniz adresten Vip Mercedes-Vito 8 kişilik araçlarımızla alıp Uludağ’ın istediğiniz yerine götürüyor, keyifli zaman geçirmeniz için üzerimize düşen her şeyi yapıyoruz.

Ortalama 3,5 saatlik Uludağ yolculuğuna deneyimli ve güler yüzlü kaptanlarımızla çıkıyorsunuz. Araç içinde sıcak-soğuk ikramlar eşliğinde yola devam ediyorsunuz. Uludağ eteklerinde muhteşem Bursa manzarasında kahvaltı için mola veriyoruz(kahvaltı ekstra). Sonrasında  şoförümüz sizi  Uludağ’da anlaşmalı olduğumuz uygun kayak kiralama evine yönlendiriyor. Burada dileyen misafirlerimiz kayak takımlarını veya eşyalarını alabilirler.

Uludağ’a vardığımızda eşsiz kar manzaralı serbest kayak keyfine başlıyorsunuz. Uludağ’da keyifli zaman geçirmek için bir çok alternatifiniz bulunmaktadır. Telesiyej kullanabilir birçok eğlence aktivitesinden faydalanabilirsiniz. Uludağ’ın harika manzaralı zirvesinde sıcak salebinizi içerken keyifli bir zaman geçirebilirsiniz.

Kar rüyanızı keyfe çevirmek için varız. Araçlarımızın hepsi kış şartlarına uygun yenilenmiş kış lastikleriyle donatılmış ve deneyimli şoförlerimizle yol hiç bu kadar keyifli olmamıştı.

Serbest zamanımız 16:30 da bitiyor ve Bursa’da eşsiz iskender (ekstra) molası vermek için yola çıkıyoruz. Yemek sonrası 2 saat sürecek  dönüş yolculuğa çıkıyoruz. İstanbul’a döndüğümüzde güvenilir Vip Transfer hizmetini seçtiğiniz için sizinle vedalaşıyor ve yeni bir turda tekrar bir araya gelmek ümidiyle yanınızdan ayrılıyoruz.

 

DENEYİMLİ KADROMUZ VE UYGUN FİYAT KOŞULLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

0 533 422 57 01

Call Now Button