Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

Havalimanı Vip Transfer

İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı, Muğla Milas - Bodrum Havalimanı yolcu bırakma ve yolcu karşılama hizmetleri

Hizmet Bilgisi

Hizmet Açıklaması

Havalimanı Transfer 

Havalimanı transfer hizmeti, şahsi arabası olmayan ve daha konforlu bir seyahat sürdürmek isteyen kişiler tarafından tercih edilen ulaşım hizmetlerinden biridir. Seyahat etmek özellikle havayolu ile seyahat etmek yorucu ve zor bir durum olabilir. Genellikle havaalanlarının şehir merkezlerine uzak olması gibi sebepler bu durumu daha da zorlaştırabilir. Bu yüzden transfer hizmetlerinin tercih edilme oranı artmıştır.

Havalimanı transfer hizmeti, müşterilerin bulunduğu kısımdan başlayarak istediği havalimanına ulaştırılması veya havalimanından istediği bir alana ulaştırılması ile gerçekleştirilmektedir. Mustafa Yılmaz Acentaesi olarak verdiğimiz havalimanı transfer hizmeti, İstanbul Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı ve Muğla Milas – Bodrum Havalimanı başta olmak üzere, birçok havalimanında sağlanmaktadır. 

Havalimanında yolcu alma ve yolcu bırakma hizmetlerimiz Mercedes Vito VİP araçlarımızda son derece konfor içinde gerçekleştirilmektedir. Güven içinde havalimanından istediğiniz alana ulaşımınız sağlanmaktadır. Diğer alternatif ulaşım yollarına göre transfer hizmeti son derece güvenli ve konforludur. Ayrıca uygun fiyatlandırma politikamız ile her alandan müşterilerimizin ulaşabileceği yüksek konforlu bir hizmettir.

Diğer alternatif ulaşım çeşitlerine göre transfer hizmeti son derece güvenlidir. Sizi bulunduğunuz alandan alıp havalimanına kadar keyifli bir ulaşım sağladığı için seyahat etmeniz oldukça kolaydır. Tarafımızca sunulan transfer hizmeti diğer ulaşım alanlarına oranla 

daha yüksek konfora ve kaliteye sahiptir. Ayrıca Ödeyeceğiniz tutar seyahat öncesi size aktarılarak ve fiyat konusunda önceden bilgilendirme sahibi olacaksınız. Böylelikle fiyatlandırma konusunda daha iyi bir fikir sahibi olarak seyahatinizi ona göre belirleyebilirsiniz.

Müşterilerimizin güvenli bir seyahat sağlaması için ise araç şoförlerini alanında profesyonel ve donanımlı kişilerden oluşturuyoruz. Size sadece keyifli ve konforlu bir seyahatin tadını çıkarmak kalıyor. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için veya hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçerek en güzel seyahat anılarınızı yaşamaya başlayabilirsiniz.

Fiyatlarımızı öğrenmek için fiyat tablomuza göz atabilir ya da bizleri arayabilirsiniz.

Call Now Button