Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

Vip İş Gezileri

ViP İş Seyahatleri, Havalimanı Misafir Karşılama ve daha fazlası

Hizmet Bilgisi

Hizmet Adı 7/24 Hizmet
Hizmet Türü İş Gezileri

Hizmet Açıklaması

İş Gezileri Transfer Hizmeti

İş gezileri transferi  ile İş alanında gerçekleştirilecek organizasyonlar, etkinlikler, toplantılar oldukça yorucu ve yoğun geçmektedir. Bu iş yoğunluğunun üzerine yorucu ve konforsuz seyahat eklenince kişilerin motivasyonu hayli düşmektedir. Daha konforlu ve keyifli iş gezileri, toplantıları geçirmeniz adına Mustafa Yılmaz Turizm acentesi olarak 7/24 size en iyi hizmeti sunmak adına yanınızda olacağız.

Transfer hizmeti ile iş görüşmeleriniz ve toplantılarınız için istediğiniz yerden alınıp, istediğiniz yere ulaşımınız sağlanır. Son derece güvenli ve konfor içinde gerçekleştirilen seyahatler ile iş görüşmelerinize ve toplantılarınıza son derece keyifli ve rahat katılmanız artık mümkün hale gelecektir. 

Sizler için bu toplantı ve iş görüşmelerine zamanında katılmanın, seyahati güven içinde gerçekleştirmenin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden transfer hizmetimizi Mercedes Vito konforu eşliğinde sunuyoruz. Araçlarımız son derece bakımlı olup sizin konforunuz için kusursuz bir şekilde donatılmıştır. 

İş alanında zamanlama büyük öneme sahiptir. Bu yüzden araç şoförlerinin işinde son derece profesyonel şekilde hareket edeceğinden emin olabilirsiniz. Ulaşım kaygınız olmadan ve konforunuzdan ödün vermeden yapmanız gereken tek şey iş alanına odaklanmak olacak.

Ayrıca Ödeyeceğiniz tutar seyahat öncesi size aktarılarak ve fiyat konusunda önceden bilgilendirme sahibi olacaksınız. Böylelikle fiyatlandırma konusunda daha iyi bir fikir sahibi olarak seyahatinizi ona göre belirleyebilirsiniz. Size sadece keyifli ve konforlu bir seyahatin tadını çıkarmak kalıyor. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için veya hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçerek en güzel seyahat anılarınızı yaşamaya başlayabilirsiniz.

 

Call Now Button