Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

Şile – Ağva – Polenezköy Turu (Yüzme Molalı)

Polenezköy Turu
Ağva Turu

Hizmet Bilgisi

Hizmet Adı 7/24 Hizmet
Hizmet Türü Şehirler Arası Transfer

Hizmet Açıklaması

İstanbul’da belirleyeceğiniz  güzergahtan hareketle günübirlik yazın yüzme molalı Polonezköy, Şile ve Ağva turumuza başlıyoruz. Turumuzun ilk durağı 1842’de Polonyalılar tarafından kurulan Polonezköy olacaktır. Yürüyüş yapmak isteyen misafirlerimiz için Polonezköy yürüyüş parkurunda (3km) serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz doğal güzellikteki parkurda yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Polonyalıların yaptığı ağaç oymacılık eserlerinin bulunduğu parkta fotoğraf çekilip dinlenebilirler.

Ağva’ya ulaştığımızda serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman içerisinde Göksu Deresi’nde bulunan güzellikleri fotoğraflayabilir, Karadeniz’in oluşturduğu üçgen arasında kurulmuş olan Ağva merkezinde dolaşabilir, öğlen yemeği yiyebilir ve tekne gezisi yapabilirsiniz. (Tur ücretine dahil olmayıp isteğe bağlıdır) Ağva gezimizin ardından küçük bir balıkçı kasabası olan Şile’ye hareket ediyoruz.

Tarih ve doğanın iç içe olduğu Şile Feneri, Şile Kalesi’ni fotoğraflıyoruz. Vereceğimiz yüzme molası sonrasında Günübirlik Yüzme Molalı Polonezköy Şile Ağva turumuzu sonlandırıp İstanbul’a geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

TUR GENEL ŞARTLARI

Mustafa Yılmaz Turizm gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yemekler ve içecekler extraya gitmektedir.

Turların dönüş saatleri trafik yoğunluğuna göre değişkenlik gösterebilir, net ve kesin dönüş saati verilmemektedir.

 

TAVSİYELER

Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir.

Gece için yanınıza hırka vb. bir kıyafet, tüm gezilerimizi gündüz yapacağımız için dudak koruyucu krem ve şapka, yapacağınız alışverişler için küçük bir çanta ve tabi en önemlisi fotoğraf makinesi ve yedek hafıza kartı ve şarj kiti yedek batarya yanınıza almayı unutmayınız.

Ulaşım Araçlarımız:

Mercedes Vip Vito 8 Kişilik

 

DENEYİMLİ KADROMUZ VE UYGUN FİYAT KOŞULLARINDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN ARAYIN!

0 533 422 57 01

Call Now Button