Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

Yeni İstanbul Havalimanı Vip Transfer

Hizmet Bilgisi

Hizmet Adı 7/24 Hizmet
Hizmet Türü Yeni İstanbul Hava Alanı

Hizmet Açıklaması

Yeni İstanbul Havalimanı Transfer

Yeni İstanbul Havalimanı açılış tarihinden bu yana ulaşım konusunda akıllarda birçok soru oluşturmuştur. Havalimanı şehir merkezine ters ve uzak mesafede olduğu için havalimanına  ulaşım bir sorun olarak gözükmektedir. Hava yolunu kullanarak sık sık seyahat eden kullanıcılar ise ulaşım sorununu çözmek için alternatif yollar aramaktadır. Her ne kadar özel otobüs, iett gibi alternatifler olsa da bu seçenekler oldukça yorucu ve uğraştırıcıdır. 

Bu yüzden en keyifli ve konforlu ulaşım seçeneği olarak transfer hizmeti görülmektedir. 

Biz de Mustafa Yılmaz Turizm Acentası olarak müşterilerimizin konforu ve rahatlığı için İstanbul Havalimanı transfer hizmetimizi müşterilerimizin memnuniyetine sunuyoruz. Son derece konforlu ve donanımlı araçlarımız ile sizi istediğiniz yerden alarak havalimanına ulaşımınızı güven içinde gerçekleştiriyoruz. 

Çeşitli ulaşım alternatiflerinin aksine son derece konforlu ve keyifli bir seyahat sürerken bu seyahati güven içinde sağlıyorsunuz. Özellikle arkadaş ortamı veya aileniz ile birlikte seyahat ediyorsanız en güvenilir ulaşım yollarından biri olarak transfer hizmetimiz görülmektedir. 

Bünyemizde bulunan Mercedes Vito ve Mercedes Sprinter seçenekleri ile müşterilerimize yüksek kalitede bir hizmet sunuyoruz. Araçlarımız son derece bakımlı ve donanımlı olup, müşteri sağlığı için son derece hijyen içinde olmaktadır. Mustafa Yılmaz Turizm tarafından sunulan İstanbul havalimanı transfer yolculuğu ile konforu ve rahatı son derece uygun fiyatlara yaşayacaksınız. Uygun fiyat politikamız ile hizmetlerimiz herkes için erişilebilir ve yüksek hizmet anlayışımız öngörülebilir olacak. 

Havaalanı İstanbul Transfer Hizmeti

Tarafımızca sunulan transfer hizmeti diğer ulaşım alanlarına oranla çok daha kolay ve güvenilir olacaktır. Ödeyeceğiniz tutar seyahat öncesi size aktarılarak fiyat konusunda önceden bilgilendirme sahibi olacaksınız. Böylelikle beklenmedik fiyatlarla asla karşılaşmayacaksınız. Son dönemlerde yaşadığımız zorlu süreç sebebiyle hijyen konusu her alanda mühim hale gelmiştir. Şirketimizce bu durumun hassasiyeti ve öneminin farkındayız bunun için araçlarımızın hijyenine büyük önem veriyoruz. 

Müşterilerimizin güvenli bir seyahat sağlaması için ise araç şoförlerini alanında profesyonel ve donanımlı kişilerden oluşturuyoruz. Size sadece keyifli ve konforlu bir seyahatin tadını çıkarmak kalıyor. Hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi almak için veya hizmetimizden yararlanmak için bizimle irtibata geçerek en güzel seyahat anılarınızı yaşamaya başlayabilirsiniz. 

 

  

 

Call Now Button