Whatsapp ile İletişim +90 533 422 57 01

SSS

SIKÇA SORULAN SORULAR

Ne zaman rezervasyon yaptırmalıyım?

 Özel Şoförlü VIP Transfer(ler)inizi seyahat tarihinizden 12 saat öncesine kadar online rezerve edebilmenize rağmen, mümkün olduğunca erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. 12 saat içinde bir rezervasyona ihtiyacınız varsa lütfen müşteri hizmetleri ekibimizi arayın – genellikle rezervasyonunuzu alırız. 7/24 hizmetinizde olmakla birlikte, dakikalar içinde size yardımcı olacağız.

Rezervasyon yaptığım araçta başka biri seyahat edecek mi?

Hayır, yolculuğunuz özeldir. Ödediğiniz fiyat, aracı yalnızca grubunuz için ayırıyor. Böylelikle Özel Şoförlü VIP Transfer(ler)inizde beklenmedik duraklamalar ve sapmalar yaşanmaz.

Şoför ile nasıl irtibat kuracağım?

Kaptanınız ve araç, rezervasyon saatiniz yaklaştığında belirlenir belirlenmez müşteri hizmetleri ekibimiz size kaptan bilgilerini iletecektir. Bu bilgiler şoförünüzün ismi, telefon numarası, araç özelliği ve plakasını içerir. Kaptanınız, sizin onu aramanıza gerek kalmadan size ulaşacaktır. Ayrıca havaalanı transferlerinde uçuşlar, kaptanınızın sizi doğru zamanda bekleyeceğinden emin olmak için, müşteri hizmetleri ekibimizce gecikmelere karşı izlenir ve kaptan bilgilendirilir. Yine de yedek bir önlem olarak transferinizi etkileyecek bir gecikmeyi bize bildirebilirsiniz.

Geçiş ve Rezervasyon Ücretleri?

Gördüğünüz fiyat, ödediğiniz fiyattır. Grubunuzun büyüklüğü sizi şüpheye düşürdüğünde, çocuk koltuğu ve bagaj yükseltme vs. ekstra talepleriniz haricinde fazladan ücret almıyoruz!

Şirketim bir fatura istiyor. Bir tane tedarik edebilir misiniz?

Evet, gerekirse size bir fatura sağlayabiliriz. Fatura e-posta adresinize gönderilecektir.

Call Now Button